Faqja Kryesore / Takime / Burre kerkon grua

Postimi# A71381

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shperblim per gra, vajza... (Prishtine)

Postuar me: Shtune, 16 Mars, 2019  21:10
Skadon me: Hene, 24 Qershor, 2019  22:10
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
I interesuar per gra, vajza pavaresisht moshes (18+), si dhe qifte per nje eksperience te re.
Jam 42 vjecar nga Prishtina, i shkolluar, i punesuar dhe i pashem, prandaj mos hezitoni.
Kenaqesia dhe diskrecioni te garantuara...
Nuk perjashtohet shperblimi per kenaqesine e perjetuar.
Ju mirepresVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB