Faqja Kryesore / Takime / Burre kerkon grua

Postimi# A71378

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Seks me pagese vetem per femra (Tek unaza e re)

Postuar me: Shtune, 16 Mars, 2019  18:21
Skadon me: Hene, 24 Qershor, 2019  19:21
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Kerkoj femra seksi ler seks me lek, i paguaj deri ne 1000€ nata dhe me shum.
Preferohen femra mami deri ne 42 vjec.
Un jam 27 vj, simpatik dhe jetoj jasht, prandaj ky njoftim vlen deri ne prill.
Pagesen e bej si te doni, ju pres.
Dhe ndonje cift simpatik pres.
Preferoj femra qe banojn ne Tirane, ,Durr3s, elbasan. Fier shkoderz.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB