Faqja Kryesore / Takime / Burre kerkon grua

Postimi# A70175

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vini re, vini re... (Prishtine)

Postuar me: Enjte, 14 Shkurt, 2019  10:03
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  05:08
Skadon me: Shtune, 25 Maj, 2019  11:03
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Kerkohen zonja, zonjusha, studente apo edhe qifte per seks te paharruar.
Nese jeni te interesuara per kenaqesi te pafund, urdheroni, k.ri ne foto eshte ne dispozicionin tuaj.
Jam 42 vjecar, nga Prishtina, i pastert, i edukuar dhe i pashem.
Ju garantoj kenaqesi dhe diskrecion te plote...
Urdheroni, jam ne sherbimin tuaj... mund te luani, ta puthni, ta lepini si dhe te ju hyj nga perpara dhe nga mbrapa...
Ju mirepresVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB