Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A69379

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
per femra

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2019  12:28
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:35
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2019  13:28
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
per femra qe duan te bashkjetojne me nje mik serioz dhe besnik jashte shqiperise mundet te kontaktojne per tu njohur si fillim ne 0692333024Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB