Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A69369

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Cift Për Një Mashkull Me Shpërblim (Velania)

Postuar me: Djele, 13 Janar, 2019  22:02
Permiresuar me: Djele, 13 Janar, 2019  22:06
Skadon me: Marte, 23 Prill, 2019  23:02
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Përshëndetje , Jemi Cift 40M , 39F , pa experinc në kët Drejtim , kemi shpreh dëshir çë me provu dicka të re me një mashkull , Jemi familjar , jemi të sinqert dhe shum të pastër mbi të gjitha jemi sekret , Dëshirojm një Mashkull Familjar , të pastër dhe të jet sekret , Mashkulli i përzgjedhur sipas dëshires Ton duhet të jet Mbi 45 tat dhe të jet Karr Madhh 20+ , për gjithqka Bisedojm.mes Skypes ose Viber të interesuarit mund të paraqiten përmes Modulit , Foto prezantim të K... dhe skype ose Viber , pa pëlqimin e Bashkshortes kjo pun sbëhet , takeni Parasysh .. RespektVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB