Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A123043

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj ndo Një Mami ose Ciftë për Sex treshe me Femren për takim nga Tr ose Drr.

Postuar me: Shtune, 26 Nentor, 2022  13:55
Skadon me: Hene, 06 Mars, 2023  13:55
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Jam Djal Qeflli mosha 32 vjec nga Tirana jam i paster shumë simpatik dhe Serjoz. Kërkoj lidhje intime me ndo një Vajze ose Mami për të kaluar bukurë preferoj dhe ndo Një Ciftë Simpatik të fejuar ose te martuar për sex treshe me Femrën ose unë bëj Sex me Femrën partneri Shef. Kush dëshiron pres sms ose tf viber ose whats aap 0682143082
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume... 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB