Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A120560

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Super masazh

Postuar me: Enjte, 06 Tetor, 2022  13:10
Skadon me: Shtune, 14 Janar, 2023  12:10
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

 

Ofroj masazh per femra te cilat kan nevoje per nje relaks masazhi me vaj Jam i komunikushem dhe korrekt sekret ….mund te vi neper vende tuaja ose ne vend tim per masazh Vetem per femra ose ndonje qift qe ka deshire ti beje surprize femres te tij ...Wassap 0685300490 per infoVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB