Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A120506

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
njohje/takim

Postuar me: Marte, 04 Tetor, 2022  21:20
Skadon me: Enjte, 12 Janar, 2023  20:20
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

 

pershendetje, jam ngabtr 43 vjec. interesohem per nje.lidhje sekrete me nje femer, ska rendesi mosha api trupi. te jete qejflije dhe jo interesaxhije. une jam shume serioz dhe njeri pozitiv. edhe ndonje cift u vendosur eshte i mirepritur. Flm😊Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB