Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A120247

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
$$ 2 best friends from Canada $$

Postuar me: Enjte, 29 Shtator, 2022  13:26
Skadon me: Shtune, 07 Janar, 2023  12:26
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

 

$$ 2 best friends from Canada $$

$$ 2 best friends from Canada $$ Duam qifte ose femer qe duan qejf ! Jemi 2 shoke nga Kanada. Duam te takohemi me nje qift apo femer qe eshte per FUN. Paguajm mire $$$ Ne jemi 40/38 vjet. Jemi shoke te hijshem dhe shume te shoqerueshem. Stop mashtrusve...Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB