Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A120234

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Gjej Veten dhe Realizo Ëndrën

Postuar me: Enjte, 29 Shtator, 2022  10:52
Skadon me: Shtune, 07 Janar, 2023  09:52
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

Jam i sigurt qe ka shume femra ne kete webside qe shume here gjenden
duke simpatizuar shoqen e ngushte, deshirojne ta shohin nudo, ta prekin, ledhatojne dhe te ndajne te njejtin krevat me nje mashkull.. Ju femra qe mendoni per shoqen e gushte mos u ndjeni keq sepse ku i dihet, ndoshta po mendon dhe ajo te njejten gje per ju.. Mendimet nuk vijne rastesisht

A doni qe mos te mbetet vetem mendim kjo gje?
Atehere me shkruani dhe flasim se bashku ndoshta gjejme ndonje zgjidhje per te bere nje treshe aq sa romantike por dhe funny dhe te bukur

Nuk kam interes per te mos qënë korrekt sepse kam jeten time personale dhe dua te jetoj aventura qe ti di vetem une dhe personat qe jane pjese e asaj aventure

Mendimet endrat dhe deshirat nuk jane per tu mbyllur ne sirtar
por per ti jetuar dhe shijuar ato..

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume... 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB