Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A120151

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ofroj masazh relax dhe hot për vajzat dhe mamat vi në banesën tuaj Tr ose Drr.

Postuar me: Marte, 27 Shtator, 2022  18:16
Skadon me: Enjte, 05 Janar, 2023  17:16
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)

Jam Donzhuani 32 vjec shume simpatik dhe shume romantik shume serjoz dhe sekret ofroj masazh per femra ne banesen e tyre per ta dal nga rutina dhe nga hallet dhe problem keni nevoj per nje masazh relax dhe hot vi ne banesen tuaj Tirane ose Durres . Preferoj femrat e paraqicme me trup te bukure sexy kush do te provoj masazh hot relax jam gati te vi direkt pres sms viber ose whats aap 0682143082

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume... 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB