Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A68823

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Frigorifere te ndryshem

Postuar me: Merkure, 26 Dhjetor, 2018  19:02
Skadon me: Premte, 05 Prill, 2019  20:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjete lundrimi etj.

Parametrat :
Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V
AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating
Volume : 20 Litra
Kontaktoni per me teper detaje +355676071107

Can Cooler
Model AHT60BC, ofrohet ne dy madhesi te ndryshme me kapak me nje dhe dy hapje, shume I pershtatshem per bizneset te cilet duan te rreklamojne pijet energjike, freskuese ose birra ne kanace.

Parametrat:
130 Watt
Lartesi 925 mm dhe gjatesi 451 mm
Lartesi 942 mm dhe gjatesi 453 mm
Volumi 50 – 57 litra
Temperature 0°C – 8°C
Kontaktoni per me teper detaje +355676071107

Banak ngrires – ftohes statik
Model TPL271200, shume I pershtatshem per bizneset te cilet duan te mirembajne produktet ngrirese ne ambjentet e marketeve te tyre.

Parametrat:
305 Watt
Lartesi 853 mm, gjatesi 1070 mm dhe gjeresi 630 mm
Volumi 215 litra
Temperature ( -18°C ) – ( -25°C )
Kontaktoni per me teper detaje +355676071107

Ftohes me dere xhami
Model THK201200, shume I pershtatshem per bizneset te cilet duan te mirembajne dhe rreklamojne produktet freskuese ne ambjentet e marketeve te tyre.

Parametrat:
285 Watt
Volumi 260 litra
Temperature 1°C – 8°C
Pesha 147 kg
Kontaktoni per me teper detaje +355676071107
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.