Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A57642

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
VIDEO MBYKQYRJE DHE SISTEME TE ALARMIT

Postuar me: Djele, 18 Qershor, 2017  19:00
Skadon me: Marte, 26 Shtator, 2017  19:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
A&A VISION SHOP BEJM MONTIMIN E KAMERAVE DHE SISTEMEVE TE ALARMIT NE MENYREN ME PROFESIONALE ME CMIME TEPER KONKURUESE KUALITETI I PUNES DHE MIRMBAJTJA E SISTEMIT JAN NE PLAN TE PARE ME MUNDESI TE MBYKQYRJES 24/7 NE TELEFONIN TUAJ CELULAR VLEN PER TERE TERITORIN E KOSOVES DHE MAQEDONIS PER ME TEPER JU LUTEMI NA KONTAKTONI NE EMAIL XHEVIKOM@LIVE.COM NE NUMRIN VIBER +38970437202


https://www.facebook.com/Aa-Vision-SHOP-1497616353837865/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.