Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A43093

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes Lojra per PC Nintendo Wii 150 Euro

Postuar me: Marte, 21 Prill, 2015  11:45
Permiresuar me: Hene, 27 Korrik, 2015  21:23
Skadon me: Enjte, 30 Korrik, 2015  11:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Nintendo wii pothuajse e re, e modifikiuar me 80 lojra bashek me nje hard disk te jashtem 250 GB. Permban 4 leva, me cdo emulator per console te tjera dhe gjithashtu mediacenter. Perfekte per femije.

Cel. : 0692457539Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.