Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A39517

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
sisteme kamerash dhe sisteme alarmi me shumice dhe pakice shitje , montim (tirane / shqiperi)

Postuar me: Djele, 24 Gusht, 2014  17:52
Permiresuar me: Merkure, 17 Qershor, 2015  18:57
Skadon me: Marte, 02 Dhjetor, 2014  16:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
pershendetje . tregtojme sisteme kamerash dhe sisteme alarmi me shumice dhe me pakice . pasi ju ti blini ne vijme dhe i montojme ato ne ambjentet tuaja . kontakt cel : 0682008880 e-mail: anda-group-al@hotmail.com . SHENIM : CMIMET QE NE JU JAPIM JANE ME TE LIRAT NE TREG ., ju ftojme te na kontaktoni . cmimet fillojne nga 190 euro facebook :https://www.facebook.com/anda.PC.storeVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.