Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A36980

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes Printer BROTHER DCP 7010L (Zogu i zi)

Postuar me: Hene, 27 Janar, 2014  21:50
Permiresuar me: Enjte, 01 Maj, 2014  11:57
Skadon me: Merkure, 07 Maj, 2014  22:50
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Shes per servis ose pjese kembimi printer skaner fotokopje bardh e zi personal qe ka problem furren nuk printon mire eshte funksional per skaner
Bojen dhe dramin e ka te ri pasi u nderrua duke mos e ditur difektin e furres
Cmimi 6.000 Lek
Cel. : 0696550664



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...














 

Ky njoftim ka skaduar.