Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A36855

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
PlayStation 3 - 320GB me Cip (Tirane)

Postuar me: Premte, 17 Janar, 2014  21:53
Permiresuar me: Hene, 21 Prill, 2014  11:57
Skadon me: Djele, 27 Prill, 2014  22:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Shes PlayStation 3 i perdoru 320GB i modifikuar me cip dhe lojrat e fundit te instaluara si Fifa, ProEvolution, GTA, Blur, Call of Duty, etj. Me ane te cipit te instaluar mund te instalohen lojra te tjera me kosto shum te ulet. Te perfshira jan 2 Leva te perdorura por ne gjendje te mire pune, 1 fisho per lidhjen dhe karikimin e levave dhe 1 fisho per lidhjen me TV.

Cmimi 250 Euro
AMC-0696020050 ose Eagle-0673013857Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.