Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A34763

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Korg Triton Classic+Jaz Driver+CD Rom 52,000 leke (Tek Ministria e Drejtesise)

Postuar me: Shtune, 14 Shtator, 2013  15:47
Permiresuar me: Marte, 17 Dhjetor, 2013  11:57
Skadon me: Hene, 23 Dhjetor, 2013  14:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Tastiere Korg Triton Classic me 61 taste, ne gjendje te mire, me tinguj solistike per muzike popullore dhe me SCSI te montuar. Bashke me tastieren jepet Jaz Driver (Hard Disc i jashtem) qe lidhet me tastieren me 2 cartridge me nga 2Gb secila qe perdoren per tinguj sampler, gjithashtu, jepet edhe nje CD Rom (opsional) qe lidhet me tastieren dhe perdoret per te lexuar tinguj Akai nepermjet tastieres.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.