Faqja Kryesore / Elektronike / Te tjera

Postimi# A27901

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Metal Detektor - NEXUS ULTIMA 5F - 3.500 Euro (Kinostudio)

Postuar me: Enjte, 02 Gusht, 2012  09:37
Permiresuar me: Merkure, 09 Janar, 2013  18:46
Skadon me: Shtune, 10 Nentor, 2012  15:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Metal Detektor NEXUS ULTIMA, eshte detektori qe kap me thelle i njohur deri me tani, sic e ve ne dukje edhe fabrikanti NEXUS. Ky detektor kap nje monedhe 50 leke deri ne 50cm dhe ne te njeten kohe mund te kape edhe nje kanace cocakola ne nje thellesi prej me shume se nje meter gjr qe ben kete detektor universal. Ky detector u keshillohet profesionisteve ose per njerez qe kane eksperience ne kete fushe.

Aparati ka dy koka kerkimi:

- nje te madhe: 50cmX80cm
- nje te vogel: 23 cm
- Aparati ka edhe nje vit e gjysem garanci (cmimi i blere i ri eshte 4000€)

Mund te shikoni edhe ne faqen e internetit te fabrikantit per me shume informacion dhe per te pare edhe testet e thellesise ne: http://www.nexusdetectors.com/ultima5f.html

per me shume informacion mund te kontaktoni edhe me email.
central_unit@hotmail.com
cel: 069 54 62 167Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.