Faqja Kryesore / Elektronike / Fotografi e video

Postimi# A68825

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Canon EOS 5D mark iii

Postuar me: Merkure, 26 Dhjetor, 2018  20:07
Skadon me: Premte, 05 Prill, 2019  21:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

aparat fotografik dixhital Canon 5D mark iii në gjendje shumë të mirë si të re. Lente dhe qese në dispozicion. ofrimit të mundshëm.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.