Faqja Kryesore / Elektronike / Fotografi e video

Postimi# A55527

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion SanDisk Extreme PRO UHS-I SDXC Memory Card (64 GB) 4K 95MB/s (Zogu i zi)

Postuar me: Enjte, 09 Mars, 2017  21:35
Permiresuar me: Hene, 22 Maj, 2017  19:53
Skadon me: Shtune, 17 Qershor, 2017  22:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Sandisk Extreme Pro UHS-I SDXC klasi 10 (64GB) 4K 95MB/s .
Nëse jeni në studio ose në terren, SanDisk Extreme PRO SDHC UHS-I 4K Memory Card eshte një zgjidhje ideale për ruajtjen e fotografive profesioniste dhe viodeografëve.
Duke ofruar shpejtësi lexon deri në 95 MB/s, shkruani shpejtësi deri në 90 MB/s, per cilesi 4 K, kjo karte e fuqishme e kujtesës eshte dizajnuar për foto te vazhdueshëme ose Burst shot, RAW plus kapjen JPEG ne te njejten kohe, Full HD dhe 4K video regjistrim Ultra HD dhe transferim të shpejtë.
Një kapacitet 64GB ju lejon per të xhiruar sa më gjate foto dhe video.
Karta eshte prodhuar për të punuar në kushte ekstreme kundra ujit, temperaturave te larta dhe luhatjeve te rrymes elektrike duke bërë të mundur marrjen ne maksimumin të avancuar te fotove dhe vidiove.
Cmimi = 8.000 leke
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.