Faqja Kryesore / Elektronike / Fotografi e video

Postimi# A55526

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion Samsung EVO micro SDHC UHS-I klasi 10 128GB (Zogu i zi)

Postuar me: Enjte, 09 Mars, 2017  21:34
Permiresuar me: Marte, 23 Maj, 2017  17:34
Skadon me: Shtune, 17 Qershor, 2017  22:34
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Okazion shitet karte memorje Samsung EVO micro SDHC UHS-I klasi 10 128GB me adapter shpejtesia e shkrimit dhe e transferimit 48 MB/s.
Perdoret per telefona ose aparate profesionale qe kerkojne shpejtesi te larte.
Cmimi = 8.000 leke
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.