Faqja Kryesore / Elektronike / Fotografi e video

Postimi# A34698

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Aparat fotografik PENTAX ESPIO 200 (Zogu i zi)

Postuar me: Hene, 09 Shtator, 2013  10:05
Permiresuar me: Merkure, 11 Dhjetor, 2013  11:58
Skadon me: Merkure, 18 Dhjetor, 2013  09:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Aparat fotografik pentax espio 200 i ardhur nga ANGLIA pak i perdorur me manual perdorimi lente 48mm-200mm,Autofocus cdo 2 sekonda shkrepje,ISO 25 - 3200,auto flash,rregillimi i ngjyres se syve,me canten origjinale lekure,ekran shfaqes i numrit te fotove menuse dhe fokusit,13 here zoom,shkrepje kohore
CMIMI 6.000 mije lek
CEL . 0696550664Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.