Faqja Kryesore / Elektronike / Kompiuter e software

Postimi# A60426

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
pc asus intel core i3 5005u (Plazhi Iliria)

Postuar me: Djele, 12 Nentor, 2017  18:47
Skadon me: Marte, 20 Shkurt, 2018  18:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 350€
 

 

Ofroj pc desktop [ ASUS intel core i3] me program windows 10 i ardhur nga italia vtm nji muaj i perdorur,gjendje perfekte dhe parametra nga me tmirat sot ntreg. Esht silencioz pothujse nuk ndihet fare dhe tastiera + mouse pa kabell,funksionojn me wi fi nga vet pc pasi ka dhe modem usb wifi.gjithashtu jap dhe monitorin LG full hd,falas per kedo qe esht i interesuar.shitet per arsye emigrimiVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.