Faqja Kryesore / Elektronike / Kompiuter e software

Postimi# A55703

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion Wireless-N 300M Wifi Repeater 2.4 - 5 Ghz (Zogu i zi)

Postuar me: Marte, 21 Mars, 2017  23:26
Permiresuar me: Shtune, 06 Maj, 2017  20:49
Skadon me: Premte, 30 Qershor, 2017  00:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 
WiFi repeater është nje paisje wireless qe rrit dhe mbulon zona te tjera te cilat me pare nuk kishin mbulim nga interneti juaj ne biznes, zyra, lokale dhe në shtëpi.
Paisja lejon një rrjeti pa fisha, tela të zgjeroj valet e internetit me IEEE 802.11n /g/b me shpejtësi transmetimi deri në 300Mbps 2.4 - 5 Ghz duke mos e dobesuar sinjalin.
Asgje nuk e ndalon tashme internetin tuaj te perhapet lehtesisht ne te gjithe ambjentin dhe me te njejten cilesi duke e pozicionuar paisjen kudo ku keni deshire.
Ndjehuni të lirë për të hyrë në rrjet me disa paisje njeheresh pc tabletë, laptop, telefonin tuaj kudo pa pasur problemin e distances mureve dhe largesise.
Rezja e mbulimit ne distance te hapur eshte 300 m dhe ne distance te mbyllur 100 m
Instalimi vetem ne disa minuta dhe pershtatet me te gjithe llojet e ruterave usb etj,
Cmimi = 3.500 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.