Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A76495

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apple iPhone X 64GB 256GB Sim Unlocked falas.

Postuar me: Enjte, 29 Gusht, 2019  19:12
Skadon me: Shtune, 07 Dhjetor, 2019  18:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 250€
 

 

Sillni të gjitha kontaktet dhe detyrat tuaja të lëvizshme së bashku me këtë smartphone iPhone iPhone X. Ky model, i zhbllokuar për t'ju lejuar të zgjidhni rrjetin tuaj, përmban një ekran mahnitës 5.8 inç Super Retina HD që do t'ju heq frymën. 64 GB memorja e telefonit është e mjaftueshme për një numër të madh aplikacionesh, videoklipe ose foto, dhe ju mund të merrni më shumë nga ata me kamera me cilësi të lartë 12 megapiksel në pajisje. Kjo pajisje është e përputhshme me Vodafone, EE, O2, Three Transportuesit.
Dërgoni ME EMAIL P MR MET SHUM DETAJE & ICMIMET OSE KONTAKT Whatsapp Chat: +17732739841.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.