Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A58408

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion Adaptor Wireless Charger **** TYPE C (Zogu i zi)

Postuar me: Marte, 25 Korrik, 2017  17:38
Skadon me: Enjte, 02 Nentor, 2017  16:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 800LEK
 

 

Adaptori i holle ngjyre e zeze i cili ben kthimin ne karikim wireless te gjithe telefonave TYPE C.
Tashme me karikimin warles karikoni telefonin ose tableten tuaj me shpejtesi te njejte si te karikuesit tuaj, mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular tableten edhe prishjen e portes hyrese te telefonit ose keputje te kabellit.
Shume i hollë, i lehtë dhe i lëvizshëm për të përdorur në shtëpi, zyra, zonë publike, etj
Input Voltage:
Input: 5V
Output: 5V 1000mA
Cmimi = 800 Lek Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.