Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A57761

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Adaptor Wireless Charger **** Per Te Gjithe Ajfonet edhe tabletat (Zogu i zi)

Postuar me: Shtune, 24 Qershor, 2017  11:52
Skadon me: Hene, 02 Tetor, 2017  11:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Adaptori i holle ngjyre e bardhe i cili ben kthimin ne karikim wireless te ketyre telefonave Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7P/7 edhe te Aipadeve etj
Tashme me karikimin warles karikoni telefonin ose tableten tuaj me shpejtesi te njejte si te karikuesit tuaj , mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular tableten etj edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe keputje te kabellit.
Shume i hollë, i lehtë dhe i lëvizshëm për të përdorur në shtëpi, zyra, zonë publike, etj
Input Voltage:
Input: 5V
Output: 5V 1000mA
Working life: Charge & discharge above 4000 times
Cmimi = 700 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.