Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A56116

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion Kufje Samsung EO-EG920BW (Zogu i zi)

Postuar me: Merkure, 12 Prill, 2017  01:58
Skadon me: Premte, 21 Korrik, 2017  01:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Kjo kufje është e dizenjuar për të përmirësuar kualitetin e degjimit.
Kufjet kane një tingull të saktë dhe të paster me amplifikim per nje kenaqsi maksimale.
Një kapsulë e dobishme kontrolli është ndërtuar në kufje i cili ju mundëson për të rregulluar volumin + - dhe për të pasur komandën mbi muzikën dhe rishikimin e videove.
Ka te integruar një mikrofon qe ju lejon te flisni pa mbajtur telefonin ne dore.
I pershtatet te gjithe telefonave Samsung edhe markave te tjera që e kanë porten e kufjes 3.5 mm.
Cmimi = 800 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.