Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A56115

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion SAMSUNG Fast Charge **** Wireless+Adapter **** per Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7/7P (Zogu i zi)

Postuar me: Merkure, 12 Prill, 2017  01:30
Skadon me: Premte, 21 Korrik, 2017  01:30
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Samsung Fast Charge **** Wireless ngjyre e zeze i përshtatur me Adaptor Wireless Charger **** i bardhe per telefona Ajfona duke e kthyer me teknologjine e karikimit te shpejte me ane te wirelesit pa perdorur tela kabell, gjithashtu përmban një drite LED blu qe tregon statusin e karikimit.
Ky karikues i shpejtë ju lejon të karikoni ne maksimum deri në 1.4x më shpejtë sesa karikuesat standart me kabell duke e vendosur telefonin tuaj siper platformes bashke me adaptorin e holle ngjyre te bardhe i cili ben kthimin ne karikim wireless te ketyre telefonave Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7P/7
Mbrojtja me xham e ben kete karikues qe të shmang mbingarkimin dhe mbinxehjen duke e bere te sigurte ne maksimum.
Shume i hollë, i lehtë dhe i lëvizshëm për të përdorur në shtëpi, zyra, zonë publike, etj
Input Voltage:
5V - 9V 2000mAh
Output Voltage:
5V - 9V
Output Current:
10W 1000mAh
Cmimi = 2.700 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.