Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A56110

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion karikues SAMSUNG Fast Charge **** Wireless black Pad (Zogu i zi)

Postuar me: Merkure, 12 Prill, 2017  00:00
Permiresuar me: Djele, 30 Prill, 2017  23:17
Skadon me: Premte, 21 Korrik, 2017  00:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Samsung Fast Charge **** Wireless ngjyre e zeze është një përshtatje e përsosur per çdo celular qe ka teknologjine e karikimit te shpejte me ane te wirelesit pa perdorur tela kabell, gjithashtu përmban një drite LED blu qe tregon statusin e karikimit dhe nje mbrojtese qe nuk e lejon telefonin te rreshkasi jashte platformes se saj.
Ky karikues i shpejtë ju lejon të karikoni ne maksimum deri në 1.4x më shpejtë sesa karikuesat standart me kabell duke e vendosur telefonin tuaj siper platformes i pershtatet ketyre telefonave Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Note 4/Edge, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6/Edge/Edge+, Samsung Galaxy S7/Edge, Samsung Galaxy S8/8+, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha,PANASONIC Eluga V P-06D,PANASONIC Eluga X P-02E,PANASONIC Eluga P P-03E,NOKIA Lumia 920,NOKIA Lumia 928,NOKIA Lumia 929,NOKIA Lumia 930,NOKIA Lumia 1020,NOKIA Lumia 1520,MOTOROLA Droid Maxx,MOTOROLA Droid Mini,MOTOROLA Droid Turbo,LG G3,LG Spectrum 2,LG G2,LG G4,LG Lucid 2,LG Lucid 3,HTC 8x,HTC Droid DNA,GOOGLE Nexus 7,GOOGLE Nexus 4,GOOGLE Nexus 5,GOOGLE Nexus 6,FUJITSU ARROWS KISS F-03D,FUJITSU ARROWS KISS F-03E,FUJITSU ARROWS F-09D,FUJITSU ARROWS X F-10D,XIAOMI Mi 6,Xiaomi Redmi 4X,Xiaomi Redmi Note 4,Xiaomi Redmi 4,Xiaomi Redmi 4 Prime,Xiaomi Mi Mix,Xiaomi Mi Note 2,Xiaomi Redmi Note 4 ,Xiaomi Mi Max.
Telefona te tjere qe nuk e kane teknologjine fast charge karikimin e shpejte mund te karikohen ne kete karikues por me shpejtesi standarte.
Mbrojtja me xham e ben kete karikues qe të shmang mbingarkimin dhe mbinxehjen duke e bere te sigurte ne maksimum.
Tashme me karikimin warles mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe kabellit.
Shume i hollë, i lehtë dhe i lëvizshëm për të përdorur në shtëpi, zyra, zonë publike, etj
Input Voltage:
5V - 9V 2000mAh
Output Voltage:
5V - 9V
Output Current:
10W 1000mAh
Cmimi = 2.200 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.