Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A56092

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion kellef LG V20 polikarbonat plastik me 2 shtresa ngjyre gri metalixato (Zogu i zi)

Postuar me: Marte, 11 Prill, 2017  00:55
Skadon me: Enjte, 20 Korrik, 2017  00:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Okazion kase për telefon LG V20, me perberje poli-karbonat te forte plastike dhe silicon ngjyre gri metalixato.
Lejon qasje të plotë në portat dhe butonat e telefonit.
Ka 2 shtresa qe e ben sigurine e telefonit maksimal.
Ka nje shtese e cila lehtesisht e perkul telefonin per ofruar komoditet maksimal ne shikimin e videove fotove dhe mbajtur telefonin ne nje vend pa e rreshkitur ate.
Cmimi = 1.500 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.