Faqja Kryesore / Elektronike / Celular e aksesore

Postimi# A56091

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion kellef LG V20 polikarbonat plastik me 2 shtresa ngjyre gri (Zogu i zi)

Postuar me: Marte, 11 Prill, 2017  00:35
Permiresuar me: Marte, 11 Prill, 2017  00:36
Skadon me: Enjte, 20 Korrik, 2017  00:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Okazion kase për telefon LG V20 me perberje poli-karbonat te forte plastike dhe silicon ngjyre gri.
Lejon qasje të plotë në portat dhe butonat e telefonit.
Ka 2 shtresa qe e ben sigurine e telefonit maksimal.
Ka nje shtese e cila lehtesisht e perkul telefonin per ofruar komoditet maksimal ne shikimin e videove fotove dhe mbajtur telefonin ne nje vend pa e rreshkitur ate.
Cmimi = 1.500 Lek
Tel : 0666243495 TiraneVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.