Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 28 Gusht, 2012
KERKOJME PERFAQESUES/E SHITJESH (Durres) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 27 Gusht, 2012
Shitje dhe manaxhim (Rruga Hoxha Tahsim, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Teknike te Farmacise (Afer QKUK, Prishtine)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Nje ide e re marketingu (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Shtune, 25 Gusht, 2012
Field Service Engineer (Prishtine, Prishtine)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Ofroj pune adminstrim per ndermjetsim mbi punesim (Peje, Peje)  - Oferta pune / zyre - sekretari

OFROJM VENDE PUNE PER ATA QE DIN SHUME MIRE GJUHEN GJERMANE (PEJE, Peje)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Ofrojm pune ne agjension udhetimi (Peje, Peje)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

FM GROUP WORLD (SHQIPERI & KOSOVE, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

FM GROUP WORLD (SHQIPERI & KOSOVE, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Premte, 24 Gusht, 2012
Punonjes montim/prodhimi (Blvd."Dëshmorët e Kombit", Twin Towe, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Menaxhere Zyre (Blvd."Dëshmorët e Kombit", Twin Towe, Tirane)  - Oferta pune / zyre - sekretari

Furnitor ne Durres (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Ofroj vende pune BALERINA-KUBISTE (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 19 Gusht, 2012
Tirane, OFROJ VEND PUNE PART-TIME MARKETING (Perballe shkolles Jeronim Derada, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Shtune, 18 Gusht, 2012
KERKOHET TEKNIK I SPECIALIZUAR NE MONTIMIN E KONDI... (TIRANE, Tirane)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Marte, 14 Gusht, 2012
2011 Mercedes-Benz E350 tani në dispozicion (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 13 Gusht, 2012
ofroj karrika dhe tavolina plastike ne shfrytezim (prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

sociologji antropologji (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Shtune, 11 Gusht, 2012
Kompania FIP kerkon punonjes per Goody's, Everest dhe Flocafe (Tirane, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Premte, 10 Gusht, 2012
BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE -KOPSHTEVE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (Ulpiane, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 09 Gusht, 2012
Promocion Cigare ! Super PAGE. (Shkoder) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Merkure, 08 Gusht, 2012
ofrojme 2 vende pune (grill house,tek diga e liqenit artificial, Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 07 Gusht, 2012
nje mundesi punesimi (Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Ofrohet pune ne Durres (Durres)  - Oferta pune / oferta te tjera pune