Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A92375

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
pune ne gjermani

Postuar me: Hene, 11 Janar, 2021  17:21
Skadon me: Merkure, 21 Prill, 2021  18:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Persh jemi nje familje kemi 3 femij kerkojme nje femer nga 20 deri ne 38 vjece per tu kujdesur per femijet dhe te ndimon ne punet e shtepis Page 700€ plus fjetja dhe ushqimi te garantuara dhe udhetimi shqipri gjermani nga ana jone ju flmVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.