Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A88046

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
PUNË NGA SHTËPIA, vetëm 1 orë në ditë

Postuar me: Djele, 20 Shtator, 2020  09:26
Skadon me: Marte, 29 Dhjetor, 2020  08:26
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
PUNË NGA SHTËPIA, vetëm 1 orë në ditë që të arrini fitime të kënaqëshme, thjeshtë ndiqni një nga prezantimet tona dhe vendimi është i juaji.
Dëshiron të bëhesh i suksesshëm? Vënde të lira punësimi, dhe mundësia e krijimit të biznesit tuaj online!!!
Njihuni me platformën më të re internetike ku ju do të mësoni dhe do të paguheni.⁣

Nën moton "Puno nga Shtëpia", Ofrohet për këdo që ka dëshirë, kohë dhe ambicie, një trajnim internetik për të krijuar, menaxhuar dhe për t'u bërë i suksesshëm në rrjete sociale, nëpërmjet disa kurseve, duke paguar 20 EURO, pa abonim mujor as vjetor.⁣
✔️Telefononi në viber ose whats’App ☎️+306987740823 për më tepër informacion⁣⁣ nga ora 17:00 deri në orën 22:00 çdo ditë.


⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB