Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A86379

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vajza eskort (Prishtine)

Postuar me: Marte, 11 Gusht, 2020  18:52
Permiresuar me: Djele, 04 Tetor, 2020  15:27
Skadon me: Enjte, 19 Nentor, 2020  17:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkojme vajza per punesim ne europe si shoqeruse ( ESKORT) me perfitime 12.000 EURO ne muaj .Japim banese dhe udhetim falas, kush eshte e intersuar ,te njohtoje sa me shpejt.0038670235837 ViberVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.