Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A73678

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
“Agjent i Shitjes” (Maqedoni)

Postuar me: Enjte, 23 Maj, 2019  15:53
Skadon me: Shtune, 31 Gusht, 2019  15:53
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Konkurs pune për pozitën “Agjent i Shitjes” në Postën Gep, për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj në e-mail adresën info@dyqani.com

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të ftohen në intervistë!

Afati i fundit për aplikim është data 02 qershor 2019.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB