Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A71633

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Fitoni para nga llogaria juaj në Facebook , 100 deri 500 $ ne muaj (Bregu i diellit)

Postuar me: Shtune, 23 Mars, 2019  20:17
Skadon me: Hene, 01 Korrik, 2019  21:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Fitoni para nga llogaria juaj në Facebook , 100 deri 500 $ ne muaj
Ne jemi një kompani e marketingut të mediave sociale që specializohet në Facebook Advertising. Ne kemi zhvilluar një zgjerim të Google Chrome që ju lejon të bëni 100 deri 500 $ ne muaj me llogarinë tuaj në Facebook. Zgjerimi na lejon të marrim me qira anën e biznesit të Facebook-ut, pa ndikuar në përdorimin tuaj në Facebook. Pagesa juaj e parë do të depozitohet brenda 24 orëve nga paraqitja e kërkesës suaj.
Para se të regjistroheni , duhet të plotësoni kualifikimet e mëposhtme:
1) Duhet të keni së paku 100 miq në Facebook
2) Llogaria në Facebook duhet të jetë TUAJ Llogori e veret jo profile fallco
3) Kufizimi i moshës . Ju duhet të jeni mbi 21 vjeç për të marrë pjesë në programin tonë
4) Llogaria juaj në Facebook duhet të jetë së paku një vjeç
5) (Llogaria e paprekur e reklamës) Ju kurrë nuk keni përdorur llogarinë tuaj të reklamës në Facebook / llogarinë e biznesit
6) Ju duhet patjeter nje Llogaria PayPal Për të marrë pagesa tuaj cdo fund jave
Nese ju plotesoni kto kushte menjehere ju duhet te
1) Dërgoni Formularin 2) Konfirmo pranueshmërinë dhe 3) Merre Pagesën prej 25$ te javes se pare.
Klikoni ne linkun bashkengjitur per tu regjistruar automatikisht dhe duhe plotesuar te gjitha fushat dhe ne fund duke e instaluar prograin ne google chrome
https://fbdollars.com/?r=9819
VINI RE !!! Programi funksionon vetem me google chrome dhe vetem me kompjuter , jo nga telefona as edhe nga tablete
Konaktoni me mua ne E-Mail: gezimcerka@gmail.com
Telefon& viber & WHAT'S UP : +306987740823 SKYPE: tzimis712Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.