Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A69353

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tv Uskana Tetovë, shpall Konkurs (Tetove)

Postuar me: Djele, 13 Janar, 2019  01:16
Skadon me: Marte, 23 Prill, 2019  02:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Tv Uskana Tetovë, shpall Konkurs për pranimin e dy gazetarëve, dhe dy kamermanëve , të interesuarit mund të paraqiten në Nr. e cel 073-221-330.

Afati i paraqitjes deri në 22.01.2019
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.