Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A68948

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepi nje mundesi vetes te ndryshosh te ardhmen!

Postuar me: Marte, 01 Janar, 2019  04:15
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:50
Skadon me: Enjte, 11 Prill, 2019  05:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Suksesi i nje biznesi varet nga produkti,sherbimi korrekt dhe nje plan i mire.
Nese jeni ne kerkim te nje ideje apo duke menduar te ndertoni biznesin tuaj zgjidhni kompanin e duhur per te bashkpunuar duke pare disa pika:
Sa vite ka ne treg?
Cfare produkti ofron?
Sa transparent eshte plani i marketingut?
Sa Partnere bashkohen ne dite me te?
Ne sa vende operon?
Cfare sherbimesh ofron?
Une e kam ber zgjedhjen time, nese deshironi mund ta ndaj me ju ensperiencen dhe projektin tone!!!
Mos hezito na kontakto
Te interesuarit (meshkuj dhe femra) nga e gjithe Shqiperia te kontaktojne ne nr 0682715317,tel,sms, whats app ose viber. Ju mirepresim!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.