Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A66187

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove)

Postuar me: Marte, 20 Tetor, 2020  12:38
Skadon me: Enjte, 28 Janar, 2021  11:38
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Nese jeni femer me sharm dhe me nje nivel, ju ofroj page mujore sipas marreveshjes. Puna te cilen do ta kryeni nuk eshte e specifikuar mirepo mund ta diskutojme se cfare eshte e pranueshme per ju. Nuk kerkohohet asgje jashte deshires suaj.

Me rendesi te jeni ne nivel dhe e gatshme per shoqeri

Me respekt,

EriVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB