Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A65573

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike

Postuar me: Marte, 20 Tetor, 2020  12:39
Skadon me: Enjte, 28 Janar, 2021  11:39
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
pershendetje,

nese je i ri, dukesh bukur, ke trup te bukur dhe je i mire ne pune fizike ne pastim te baneses lajmerohu do te ishte mire ne aspektin financiar per ty.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB