Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A30579

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kërkoni një fitim ekstra? Me siguri ideja e një fitimi shtesë të lehtë dhe zbavitës nuk ju du (Tan Kosoven )

Postuar me: Hene, 14 Janar, 2013  04:58
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:49
Skadon me: Merkure, 24 Prill, 2013  12:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Kërkoni një fitim ekstra?

Me siguri ideja e një fitimi shtesë të lehtë dhe zbavitës nuk ju duket keq apo jo ? Me kohët që kanë ardhur bëhet gjithmonë edhe më e vështirë të arrihet në fund të muajit, dhe 100, 300, apo 700 euro më shumë do të ju bënin vërtet të ndiheshit rehat .. Ju prezantojmë menjëherë një mundësi serioze për të punuar në mënyrë të pavarur.
Umica Holding ofron një mundësi të shkëlqyer për ata që dëshirojnë të investojn pak kohë për të bërë thjesht TRASMETIMIN E FJALES..

Ajo që bëjmë zakonisht FALAS, kur i këshillojmë miqëvë një film në kinema, një restorant ku haet mirë, një hotel të lirë për pushimet verore dhe kështu me radhë .. Por falë Umica Holding, trasmetimi i fjalës tuaj do ju bëj të fitoni !!

Mund të keni një fitim të lehtë dhe zbavitës, duke bërë të njohur kursimin, cilësinë e produkteve Umica, dhe mundësitë e saj të punës ..

Ekzistojnë 3 kushte themelore për të pasur sukses, dhe Umica Holding i posedon të gjitha:
Kompania: Italiane, serioze dhe e besueshme;
Produktet: cilësi e lartë, Natyrale dhe me cmim të ulët ( ANTI-KRIZE) ;
Tregu: Sektori Biologjik, dhe Estetika, janë gjithmonë në rritje të vazhdueshme dhe nuk njohin krizë..
Për të filluar të punoni dhe fitoni vizitoni websitin tonë http://www.umicalavoro.it/al/GezimCerka/

JU LUTEM NA NDIHMONI NE SHPERNDARJEN E KETI NJOFTIMI , JU FALEMINDERIT.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.