Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A29853

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
operatore (rr Kavajes afer Globe Center (ish pa)

Postuar me: Enjte, 29 Nentor, 2012  09:13
Permiresuar me: Marte, 05 Mars, 2013  10:32
Skadon me: Shtune, 09 Mars, 2013  16:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 


Albacall sha

Kerkon urjentisht Operator telefonik ne gjuhën :

Holandez
+Italisht/Anglisht


Fillim pune i menjehershem.
Pagese e Mire.
Rritje Profesionale.
Formazione te vazhdueshme.
Ambient i kendshem.

Dergoni nje CV tek recruitment@albacall.eu duke specifikaur gjuhen per te cilen aplikoni
RR Kavajes afer Globe, ish parku i autobuzave

Tel. : 04-2422094/069-4066070

Albacall sh.a ofron sherbime outsourcing ne ambientin e telekomunikimit
Ofron nje ambient pune te mire dhe te qeshur, ku mund te vesh ne loje aftesite e tua dhe ne te njejten kohe te keni nje page te kendshme;nje vend ku bashkepunimi i qete me koleget eshte pika jone me e forte per te arritur obiektivat.
Garantojme rispektimin e bashkepunimit qe marrim me bashkepuntoret tane.


Albacall te pret!

Dergoni nje CV a recruitment@albacall.eu
tel. +355 42422094
rr Kavajes afer Globe Center (ish parku i autobuzave)Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.