Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A29673

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkojme nje puntore per pastrim zyrash te komuna e parisit. (Komuna e Parisit)

Postuar me: Enjte, 15 Nentor, 2012  07:29
Permiresuar me: Marte, 19 Shkurt, 2013  18:28
Skadon me: Shtune, 23 Shkurt, 2013  14:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

emi nje kompani private dhe kemi nevoje per nje pastruse,ne zyrat tona 3 ore ne dite 08-11,qe te jete e sjellshme e kujdesshme dhe per te tjerat komunikojme me nga afer, flm per mir kuptimin.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.