Faqja Kryesore / Oferta pune / bar - restorant - hotel

Postimi# A109580

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Fafa Resorts ofron vend pune Banakier (Shkembi i Kavajes)

Postuar me: Premte, 04 Mars, 2022  14:40
Skadon me: Djele, 12 Qershor, 2022  15:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Jeni ne kerkim te nje pune?
Po kerkoni per nje kompani serioze, kushte te mira pune, ambient miqesor dhe mundesi per promovim?


Fafa Hotels & Resorts eshte vendi ideal per ju.
Prej vitesh jemi nje kompani lider ne fushen e turizmit. Prane hoteleve tona kerkojme te punesojme Banakier.
Kjo mundesi eshte per persona qe jane te motivuar te punojne ne nje ambient dinamik, kane aftesi shume te mira komunikuese, dhe kane eksperience pune, gjuhet e huaja perbejne avantazh.
Ofrojme kushte shume te mira pune.
Paga te kenaqshme dhe mundesi promovimi.
Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e email-it ardit_nonaj@yahoo.com ose te kontaktojne ne nr e cel-it +355693422525.
Ju mirepresim!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.