Faqja Kryesore / Oferta pune / pune krahu - punetor

Postimi# A80813

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Sanitare (Golem)

Postuar me: Premte, 31 Janar, 2020  14:25
Skadon me: Djele, 10 Maj, 2020  15:25
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Grand Blue Fafa shpall vakant pozicionin e Sanitares.

Kriteret :
- Te kete eksperience ne fushen e turizmit, pastrimit te dhomave. holleve apo Territoreve.
- Te jete mbi 18 vjec.
- Te jete fleksibel ne oraret e punes te kompesuara keto ne pushime apo shtese ne page.
- Te jete e afte per pune ne grup dhe e vemendesheme ne urdherat e eprorit perkates.

Te interesuarit te kontaktojne ne +355693422525
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.