Faqja Kryesore / Oferta pune / grafike - design - adv

Postimi# A84106

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
komputer designer (Tirane tek shkolla Petro Nini)

Postuar me: Shtune, 13 Qershor, 2020  17:08
Skadon me: Hene, 21 Shtator, 2020  17:08
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ne Tirane kompani italo-zviceriane kerkon te rinj dhe te reja qe dite te perdorin mire komputerin dhe kane njohuri te mira te vizatimit teknik.
Ofrohet gjithesesi kurs i pershpejtuar nga ndermarrja per programet qe do duhet te perdoren. Puna eshte me kohe te plote dhe afat gjate. Preferohet njohja e gjuhes italisht, perndryshe edhe anglisht.
Mund te nisni CV italisht ne fattiinitalia@libero.it
Tel. +355692963282Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.