Faqja Kryesore / Oferta pune / zyre - sekretari

Postimi# A63795

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KERKOHET SALDATOR (Shkozet)

Postuar me: Marte, 22 Maj, 2018  16:52
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:02
Skadon me: Enjte, 30 Gusht, 2018  16:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per SALDATOR.
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te jete i pajisur me deshmi aftesie
2. Te jete 25 vjec e lart
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 0684092239Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.